İK Yönetiminde Etkin

Home   /   İK Yönetiminde Etkin

Bir çağrı merkezinin hizmet kalitesini ve maliyetini belirleyen en önemli unsur insan kaynağıdır. Bu nedenle VODATECH, çalışanlarını işe alım aşamasından başlamak üzere sürekli olarak eğitir, değerlendirir ve izler.

Eğitim

Bir çağrı merkezinin hizmet kalitesini ve maliyetini belirleyen en önemli unsur insan kaynağıdır. Bu nedenle VODATECH çağrı merkezi, çalışanlarını işe alım aşamasından başlamak üzere sürekli olarak eğitir, değerlendirir ve izler.

Çalışanlarımızın gelişimlerini desteklemek için sürekli, geliştirilebilir ve proaktif bir eğitim anlayışı benimsenmektedir. Eğitim içerikleri uzman eğitmen kadrosuyla çalışanların , kurumsal müşterilerin ve nihai müşterilerin değişen ve gelişen dünyaya paralel değişen ihtiyaçlarına uygun olarak güncellenmektedir.

Çalışanlarımızın görevlendirildikleri operasyonlardaki rollerinde donanımlı olmaları için gerekli olan tüm teknik ve beceri eğitimlerini sunmaktayız.VODATECH’te çalışmaya başlayan her personele başlangıç eğitimlerinin verilmesinin yanısıra çalışanların çağrı merkezindeki hizmetleri süresince uygulanan genel, kişisel, demografik ihtiyaç analizleri ile verilmesi ya da tekrar edilmesi gereken eğitimler belirlenir ve hızla uygulanır.

Eğitimler alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilirken, bazı diğer eğitimler farklı dış eğitim şirketlerinden sağlanabilmektedir.
VODATECH’e katılan çalışanlarımıza;

 • Oryantasyon
 • Çağrı merkezi yapısı ve işleyişi
 • Kurumsal nitelikte müşteri ilişkileri
 • Telefon ile etkin iletişim
 • İkna becerileri (Tele-satış, tahsilat, müşteri geri kazanım vb.)
 • Takımdaşlık
 • Stres Yönetimi
 • Toplam kalite yönetimi
 • Çağrı merkezi performans yönetimi
 • Çalışma grubuna özel ürün/hizmet ve yazılım eğitimleri verilir.

İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri’nde VODATECH “En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” ödülüne layık görülmüştür

İzleme ve Değerlendirme

Bir çağrı merkezinin hizmet kalitesini ve maliyetini belirleyen en önemli unsur insan kaynağıdır. Bu nedenle VODATECH çağrı merkezi, çalışanlarını işe alım aşamasından başlamak üzere sürekli olarak eğitir, değerlendirir ve izler.

VODATECH’te, izleme değerlendirme faaliyetleri ile nihai müşteri memnuniyeti, kurumsal müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti sağlanması ve arttırılması hedeflenmektedir. Bu nedenle “Kalite” ve “Kaliteli Hizmet” anlayışı tüm çalışanların doğal bakış açısı olarak benimsenmiştir.

İzleme ve Değerlendirme faaliyetlerinin çıktıları, eğitim ve gelişim, ücret yönetimi ve ödüllendirme, kariyer yönetimi gibi diğer kritik süreçlere girdi sağlamaktadır. Bu nedenle özel bir ekip ile düzenli ve sürekli olarak ölçümlemeler yapılmakta, sonuçlar analiz edilerek gerekli aksiyon planları oluşturulmaktadır.

VODATECH, İzleme ve Değerlendirme faaliyetlerini, geliştirdiği web tabanlı “360 Derece Performans Yönetim Sistemi” üzerinden yapmaktadır. Çağrı merkezi çalışanlarının performansları hergün canlı olarak ve/veya ses kayıt sunucusundan yapılan dinlemeler sonucunda değerlendirilir.

 • “360 Derece Performans Yönetim Sistemi” ile tüm çalışanlara ortak stratejiyi benimseterek, ortak misyonlar ve hedefler çerçevesinde “sürekli” gelişim hedeflenmektedir.
 • Kişilerin gelişimine yönelik uygun zeminler oluşturan, bunlara uygun hedefler koyan bir mantıkla çalışır.
 • Sistem, çalışanın performansını günlük olarak denetleme imkanı sağlar. Dolayısıyla tespit edilen düşük performansa kısa sürede müdahale edilebilir.
 • İstenen şirket kültürü ve disiplinin yerleştirilmesinde önemli bir araçtır.
 • Sadece iyileşmesi gereken noktalara rehberlik etmez , mevcut iyileri de görerek kariyer planlamasına yardımcı olur.
 • Dinleme ve değerlemeler uzaktan gerçekleştirilebilir , raporlanabilir olduğu için performans takibi iş dışında da yapılabilir.

İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri’nde VODATECH “En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” ödülüne layık görülmüştür

Bizimle çalışmak isterseniz, hemen iletişime geçin!
İletişim
Sizi Arayalım
close slider