Sosyal Medya Yönetimi

Home   /   Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Nedir?

Kurumların veya kişilerin yeni teknolojilerle birlikte birbirleri ile anlık bilgi paylaşımında bulunduğu ve haberdar olduğu dijital bir ortamdır.

Sosyal medya amacına uygun kullanıldığında markaları ve kurumların gücünü arttıran bir iletişim şeklidir. Facebook, Twitter, Linkedin, Google+ gibi sosyal medya platformlarında aktif olan kurumlar müşterileri ile daha fazla iletişime geçiyor. Kurumlar, hem müşteri ilişkilerinin yönetilmesinde hemde marka veya firmanın tanıtımında kalitesini arttırıyor.

Günümüzde tüketiciler bir  ürünü veya hizmeti satın aldıktan sonra bu hizmet veya ürünler ile ilgili fikirlerini sosyal medya üzerinden paylaşmaktadır. Paylaşılan bu bilgiler diğer tüketicileri büyük oranda etkilemektedir.

Vodatech, kurumunuzun sosyal meyda hesaplarını profesyonel yazılım ve teknolojileri ile yöneterek raporlar, anlık bildirimler oluşturarak kurumunuz içindeki uygun kişi yada departmanlara eskalasyonunu sağlar.

Sosyal medya yönetiminde Vodatech teknolojisi sayesinde hedeflediğiniz anahtar kelimeleri ile kendi kurumunuzu ve ürününüzü takip edebileceğiniz gibi rakiplerinizi de takip edebilirsiniz. Herkese açık paylaşımlar içinde anahtar kelimeler aranır ve bu kelimeler geçen paylaşımlar ekiplerimiz tarafından  analiz edilerek anlamlı olanlar için bildirimler oluşturulur, talebinize göre kurumunuz adına belirlenen ana başlıklar için ortak belirlenmiş cevap metinleri yanıt olarak gönderilir.

Sosyal Medya Lead(Satış Fırsatı) 

Kişisel verilerin korunması kanunu gereği kurumların dış arama faaliyetleri kısıtlanmıştır. Bu sebep ile satış fırsatlarının kendi talepleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Kullanıcı sayısının katlanarak arttığı sosyal medya üzerinden talep toplama veya ürününüz, hizmetleriniz ile ilgili yorumları toplamak uygulamanız gereken en önemli sosyal medya aktiviteleridir.

Vodatech Çağrı Merkezi, ürün ve hizmetlerinize yönelik duyuruların, kampanyaların kurgulanarak yayınlanmasını, kampayanızın performans takibi ve raporlanmasını sağlar. Bu kampayalardan oluşan satış fırsatlarını (Lead) anlık dış arama, sms, email, outbound IVR gibi çeşitli yöntemler ile satışa dönüştürmek için maksimum eforu sağlar.

Vodatech, güncel teknolojileri kendi tecrubeleri ile birleştirerek yeni dünyanın getirdiği fırsatları müşterilerine hizmet olarak sağlamaktadır.

Bizimle çalışmak isterseniz, hemen iletişime geçin!
İletişim
Sizi Arayalım
close slider