Çağrı Merkezi Oteli

Home   /   Çağrı Merkezi Oteli

Çağrı Merkezi Oteli / Seat Kiralama

Vodatech, günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan hazır ofis konseptinde çağrı merkezi masası veya salonu kiralama modeli ile de hizmet verebilmektedir.

Vodatech, çağrı merkezi hizmetini sunabilmek için kurumlara ihtiyacı olan tüm teknolojik altyapıyı, masa sandalye, bağımsız veya paylaşımlı operasyon salonları sağlamaktadır.

Kiralama hizmeti sunduğumuz müşterilerimiz opsiyonel olarak servis, yemek, güvenlik, toplantı/eğitim salonları, dinlenme alanları gibi ortak alanlardan faydalanabilmektedir.

İhtiyacınıza göre 1 ile 200 kişilik operasyon salonlarımız ile size uygun ölçeklenebilen büyüklükte ayrılmış ve fiziksel ve network güvenliği sağlanmış bölümleri kiralayabilmek mümkündür. Dönemsel büyüme ve küçülmelerinizde kullanabilirsiniz.

Kiralama yapan müşterilerimizde sistem odamızda izole kabinet, metro ethernet devre, izole network altyapısı, cctv, kartlı geçiş kotrolü yönetimi ve raporlaması hizmetlerini de seçeneklerimiz arasında sunuyoruz.

Maliyetlerin optimize edilmesinde ilk sırada gelen kira, elektrik, bilgisayar, teknoloji, çağrı merkezi alt yapısı gibi hizmetleri tek bir gider kalemi olarak kiralayabilirsiniz.  Böylece giderlerinizi de ölçekleyerek maliyetlerinizi kontrol altında tutarsınız.

Kendi lokasyonunuzda devam eden operasyonunuz için acil durum senerayolarında kullanmak için acil durum kiralaması da yapabilmekteyiz.

Kurumların iletişim merkezleri için gerekli tüm altyapısal ihtiyaçları sağlayabilen Vodatech müşterilerine katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bizimle çalışmak isterseniz, hemen iletişime geçin!
İletişim
Sizi Arayalım
close slider