Politikamız

İnsan Kaynakları politikamız; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri işe yerleştirerek , nitelikli insan gücünü bünyemize kazandırmak ve uzun süreli işbirlikteliği yapmak, çalışanlarımızı geliştirerek sürekli başarıya yönlendirmek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için; çalışanlarımızın mesleki bilgi ve becerilerini arttırmak, performansa dayalı ücretlendirmek ve kariyer olanakları sağlamaktır. Herzaman yeni fikirlere açık, yaratıcı, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulamaları ile VODATECH, çalışanlarının yanında olarak çevre ve topluma karşı duyarlı hareket eden dürüst ve şeffaf bir insan kaynakları yapısı hedeflemektedir.

Kariyer

VODATECH , Türkiye’de dış kaynaklı hizmet veren ilk Çağrı Merkezi’dir.

İstanbul ve Yalova’daki toplam 5 lokasyonunda 1.030 seat kapasitesi ile 1998’den bu yana, sektörlerinin öncüsü yerli ve yabancı firmalara Telesatış, Tahsilat, Müşteri Hizmetleri, Veri Kalitesi ve Teknik Destek konularında hizmet vermekte, katma değer sağlamaktadır. VODATECH’in “Çağrı merkezi hizmetleri” anlayışı, tek taraflı bir iletişimin değil, son kullanıcı ve iş ortaklarıyla karşılıklı etkileşimin yönetilmesi şeklindedir. Firmalar VODATECH’in sağladığı bu “Müşteri Etkileşim Platformu”ndan faydalanarak müşterilerini, iş ortaklarını ve kendilerini daha iyi tanır, performanslarını ölçer, çağrı merkezi üzerinden tanımlanmış birimlere iş atayarak süreçlerini yönetir, takip ederler.

Bu platformun en önemli bileşenleri insan kaynağı, teknoloji ve know-how’dır. VODATECH’in altyapısı multi-site bir mimariye sahip olup, kesintisizlik, güvenlik ve hızlı esneme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Santral altyapısı ile SMS, e-mail, faks, web chat gibi iletişim kanalları, telefon trafiği kolaylığında yönetilmektedir. VODATECH çağrı merkezi yazılımlarını da kendisi geliştirerek iş-ortaklarına özel, birbiri ile entegre çalışan çözümler üretmektedir.

VODATECH’te insan kaynağının kalitesi, ödül sahibi (IMI-Çağrı Merkezi Expo Yılın En İyi Ürünü) “360 Derece Performans Yönetim Sistemi” ile yönetilmektedir. Personelin performansı günlük olarak ölçülmekte, geribildirim yapılmakta, eğitim ihtiyaçlarına anında müdahale edilerek daima kaliteli hizmet verilmesi sağlanmaktadır. VODATECH yöneticilerini çalışanları arasından seçerek, iyi performansı ödüllendiren yönetim anlayışı ile IK kalitesini üst düzeyde tutmaktadır. VODATECH “IMI- En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” ödülüne layık görülmüştür.

Türk Hava Yolları, Garanti Ödeme Sistemleri, Metlife Emeklilik ve Hayat, Avivasa Emeklilik ve Hayat, Teknosa, Yurtiçi Kargo, Fujitsu, Eczacıbaşı-Beiersdorf (Nivea, 8×4), Eczacıbaşı Girişim Pazarlama (Detan, Egos, Frosch, Okey, Selin), Groupe SEB (Tefal, Krups, Rowenta, Moulinex, Lagostina), İpek Kağıt (Selpak, Solo, Silen, Marathon, Lotus Professional), Buongiorno, Flycell ve Globit VODATECH’in halihazırda hizmet verdiği iş-ortaklarından bazılarıdır.

Kariyer.net’de Vodatech

Bizimle çalışmak için, hemen iş başvuru formu doldur!
Başvur
Sizi Arayalım
close slider