Vodatech
Basın Odası
Vodatech'ten Haberler
VODATECH yenibiriş.com’da 4. sırada.
VODATECH, Yenibiris.com verilerine göre, çeşitli sektörlerde ‘’En Çok İstihdam Yaratan Firmalar’’ kategorisinde 4. sırada yer aldı. Yenibiriş.com’un her sene olduğu gibi bu sene de gerçekleştirdiği, istihdama katkıda bulunan üyelerini ödüllendirdiği tören 21... Devamı »
VODATECH Çağrı Merkezi Yalova lokasyonuna İŞKUR’dan ...
VODATECH, “2012 Yılında Yalova’da En Fazla İstihdam Garantili İşkur Çağrı Merkezi Eğitim Sınıfı Açan Firma” olarak teşekkür belgesi aldı. Yalova İstihdam ve Kariyer Günü, 05 Nisan 2013 tarihinde gerçekleştirildi. Yalova... Devamı »
Vodatech sizi 8. Türkiye Çağrı Merkezi Fuarı’ndaki s...
18-19 Ekim’de, 8. Türkiye Çağrı Merkezi Fuarı’ndaki C-12 nolu standımıza davetlisiniz.  Ücretsiz fuar davetiyesi ve detaylar için lütfen aşağıdaki linke tıklayın: http://www.turkeycallcenterexpo.com/2012/index.php?page=davet... Devamı »
VODATECH 2012 yılının ilk 6 ayında geçen seneye göre...
VODATECH 2012 yılının ilk 6 ayında, 2011 senesinin aynı dönemine göre %23 oranında büyüdü. Bu büyümede mevcut kurumsal müşterilere verilen hizmetlerin hacminin büyümesi ve çeşitlenmesinin yanısıra, özellikle VOD... Devamı »
VODATECH’e Yalova Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Mü...
VODATECH 'in de içinde bulunduğu, en çok işçi çalıştırarak ilde en fazla prim ödeyen 10 firmayı plaketle ödüllendirdi . Sporium Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen ödül gecesinde konuşan İl Müdürü A... Devamı »
Bedri YORU, Avea Yöneticisi Orçun ONAT'ı Radyo Call ...
VODATECH 'in Yönetim Kurulu Başkanı Bedri YORU, 21 Şubat 2012’de 15:00-16:00 arasında Radyo Call Center’ın “Yöneticiler Anlatıyor” programında AVEA Müşteri Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Orçun Onat&rsqu... Devamı »
VODATECH Radyo Call Center’da !
Dış kaynak çağrı merkezi VODATECH 'in genel müdürü Bedri YORU, Türkiye’nin ilk ve tek çağrı merkezi radyosu Radyo Call Center’ın yayın kurulunda görevine başladı. Bedri YORU, Radyo Call Center’ın, sektör &... Devamı »
VODATECH'in Türk Kızılayı ile Yürüttüğü Kan Bağışı K...
VODATECH Yalova Şubesi'nin Türk Kızılayı ile ortak yürüttüğü "Kan Bağışı Kampanyası" başarıyla tamamlandı.  Kızılay, bu kampanyada hedeflediği bağış adedinin %50 fazlasını aldıklarını söyleyerek memnuniyetlerini ifade etti. (09 Oc... Devamı »
32 kayıttan 1-8 arası      « Önceki     Sonraki »