Vodatech
Neden VODATECH?
İzleme ve Değerlendirme
Stratejik İş Ortağı
Güvenilir
Güncel Teknolojide Öncü
Süreç Yönetiminde Uzman
İK Yönetiminde Etkin

Bir çağrı merkezinin hizmet kalitesini ve maliyetini belirleyen en önemli unsur insan kaynağıdır. Bu nedenle VODATECH çağrı merkezi, çalışanlarını işe alım aşamasından başlamak üzere sürekli olarak eğitir, değerlendirir ve izler.

VODATECH’te, izleme değerlendirme faaliyetleri ile nihai müşteri memnuniyeti, kurumsal müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti sağlanması ve arttırılması hedeflenmektedir. Bu nedenle “Kalite” ve “Kaliteli Hizmet” anlayışı tüm çalışanların doğal bakış açısı olarak benimsenmiştir.
 
İzleme ve Değerlendirme faaliyetlerinin çıktıları, eğitim ve gelişim, ücret yönetimi ve ödüllendirme, kariyer yönetimi gibi diğer kritik süreçlere girdi sağlamaktadır. Bu nedenle özel bir ekip ile düzenli ve sürekli olarak ölçümlemeler yapılmakta, sonuçlar analiz edilerek gerekli aksiyon planları oluşturulmaktadır.
 
VODATECH, İzleme ve Değerlendirme faaliyetlerini, geliştirdiği web tabanlı “360 Derece Performans Yönetim Sistemi” üzerinden yapmaktadır. Çağrı merkezi çalışanlarının performansları hergün canlı olarak ve/veya ses kayıt sunucusundan yapılan dinlemeler sonucunda değerlendirilir.

  •  “360 Derece Performans Yönetim Sistemi” ile tüm çalışanlara ortak stratejiyi benimseterek, ortak misyonlar ve hedefler çerçevesinde “sürekli” gelişim hedeflenmektedir.
  • Kişilerin gelişimine yönelik uygun zeminler oluşturan, bunlara uygun hedefler koyan bir mantıkla çalışır.
  • Sistem, çalışanın performansını günlük olarak denetleme imkanı sağlar. Dolayısıyla tespit edilen düşük performansa kısa sürede müdahale edilebilir.
  • İstenen şirket kültürü ve disiplinin yerleştirilmesinde önemli bir araçtır.
  • Sadece iyileşmesi gereken noktalara rehberlik etmez , mevcut iyileri de görerek kariyer planlamasına yardımcı olur.
  • Dinleme ve değerlemeler uzaktan gerçekleştirilebilir , raporlanabilir olduğu için performans takibi iş dışında da yapılabilir.

İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri’nde VODATECH “En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” ödülüne layık görülmüştür